7 maja 2011

Transakcja Rhinemanna - Robert Ludlum

Dawid Spaulding, supertajny agent amerykański, wykonuje misję, której cele nie są dla niego całkiem zrozumiałe. Jean Cameron, piękna wdowa, raz już w zamęcie wojny oszukana, nie chce pozwolić, by przytrafiło jej się to ponownie. Para bohaterów przybywa do Buenos Aires, miasta ogarniętego w czasie wojny przez przemoc i intrygi, gdzie przedstawiciele Ameryki i nazistowskich Niemiec prowadzą walkę na śmierć i życie, w której stawką są losy dramatycznie zagrożonego świata. 

Kiedy Dawid Spaulding i Jean Cameron zaczynają uświadamiać sobie, że są w sobie zakochani, doświadczają skutków swojego uwikłania w najdziwniejszą transakcję, zawartą przez przedstawicieli dwóch będących w stanie wojny narodów.

Moja ocena 5,5/6

1 komentarz:

  1. Bezpłatny serwis ogłoszeniowy Radom Lokalne dla wszystkich mieszkańców Radomia i najbliższej okolicy - daje możliwość darmowego zamieszczania ogłoszeń drobnych, ogłoszeń pracy, nieruchomości, motoryzacyjnych i innych. Sprawdź już teraz możliwości serwisu ogłoszeniowego i zamieść swoje ogłoszenia internetowe już dzisiaj.
    Ogłoszenia Radom. Radom Lokalne

    OdpowiedzUsuń